Bursa Banyo Tadilatı

bursa banyo tadilatı , Kendinize ait bir eviniz varsa ilk yapacağınız şey evinizin mutfağını ve banyosunu yeniden dekore etmek, kendi zevklerinize göre döşemektir. Bunun içinde alanında uzman ve profesyonel kişilerden yardım alınır. Eğer sizde banyonuzu tadilat ettirmeyi düşünüyorsanız ve bunun içinde alanında uzman ve profesyonel kişiler arıyorsanız bursa banyo tadilatı olarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. Güncel trendleri takip eden firmamız sizin istek ve görüşlerinizi de göz önünde bulundurarak banyonuzu hayalinizdeki haline getirecektir.

Banyo Tadilat Hizmeti Neleri Kapsamaktadır?

bursa banyo tadilatı olarak banyonuzu tadilat ederken kullanılacak olan fayans ya da mermer değişikliği, sıva, su tesisatının yeniden yapılması ve montaj edilmesi, vitrifiye malzemeleri, yapılacak boyama işlemleri, duşa kabin ve duş teknesi temini ve montajı, elektrik tesisatının döşenmesi gibi tüm hizmetler sunulmaktadır. Ayrıca banyonuzda yıkım yapılacaksa yine bu tarz işlemler personellerimiz tarafından gerçekleştirilmektedir.

Sunduğumuz tüm bu hizmetlerde %100 müşteri memnuniyeti bizim için her zaman önemlidir. Bu nedenle banyonuzu kendi banyomuz gibi kabul etmekte ce titiz işçilik ile en iyi sonuçları ortaya koymaktayız. Ayrıca yaptığımız tüm işlemler sonrasında ortaya çıkacak olan faturanın bütçenizi zorlamaması için sizlere en uygun fiyatlar belirlenmekte ve tadilat öncesinde de yine sizlere ortalama maliyeti belirtmekteyiz. bursa banyo tadilatıolarak ayrıca banyodaki malzeme kullanımında sizin istediğiniz ve belirttiğiniz malzemeleri kullanıyoruz.

Banyo Tadilatı Nasıl Yapılmalı?

Banyo tadilatı yapılacağı zaman öncelikle kaba işle yapılmalıdır. Özellikle söküm ve yıkım işleri öncelikle yapılır. Daha sonrasında tesisat döşenmesi gerçekleştirilir. Su ve elektrik tesisatı iç kısma alınır. Banyoda kullanılacak olan prizlerin topraklamasının ve kapaklarının olması oldukça önemlidir. Ayrıca tavanda hava almayı kolaylaştırmak için kireç kullanılmalıdır. Birde banyoda havalandırma sağlamak için mümkünse 15 cm boyutuna sahip olan vantilatör kullanılır. Tüm bu kaba işlemlerden sonrada ince işçiliklere geçilir. Banyolarınıza lüks ve modernlik katmak için her zaman güncel trendler takip edilmektedir. Ayrıca dolap, küvet, duşa kabin kullanımında sizin belirttiğiniz modeller tercih edilir.

Sizde banyonuzu yeniden tadilat ederken profesyonel ekipler ile çalışmak ve hayalinizi gerçekleştirmek için bursa banyo tadilatı hizmeti sunan firmamız ile iletişime geçmelisiniz.