Bursa Teka Evye Servisi

Teka, 1924 yılında Almanya’da kurulan bir banyo sistemi kurucularındandır. Mutfak gereçleri, vitrifiye, endüstriyel kaplar üretim alanında bir dünya devi olan Teka, bir çok insana arzu ettiği güzellikteki banyo sistemlerini uygun fiyatlara ayaklarına getiriyor. İnsanlar evlerine girdiklerinde bulamıyor ve bambaşka bir dünyaya kapılarını açıyor. Duş alırken banyonuzdan çıkmak dahi istemiyorsunuz ve en çok dinlenmeniz için bir ilaç olan banyonuzda keyif yapıyorsunuz. Teka altyapısından her ürünün sorunlarının karşılanacağı servisler bulunuyor. Bu servislerde her türlü onarım işlemleri uygun fiyatlar ile ve de garanti kapsamında olan ürünler ücretsiz yağılıyor. Servisler Türkiye’de birçok bölgede ve şehirde bulunuyor. Bursa’da bu illerden bir tanesi durumunda. bursa teka evye servisi ile ürünlerinizin sorunu çok kısa bir süre içerisinde çözüme kavuşturuluyor. Üstün hizmet anlayışı ile size hiç bir sorun yansıtılmıyor. Müşteri memnuniyetinin en üst düzeyde tutulduğu bu servis anlayışında sizin hizmetinizin en üst kalitede olması için ellerinden gelen her şeyi yapıyorlar.

Bursa Teka Evye Servisi Farkı

bursa teka evye servisi ile garanti kapsamında olan ürünleriniz sizden hiç bir ek ücret alınmadan yapılıyor ve size teslim ediliyor. Garanti kapsamında olmayan ürünleriniz içinse uygun bir fiyat belirleniyor ve sizin için en iyi hizmet verilmesi amaç ediniliyor. bursa teka evye servisi ile gerektiğinde evinizde onarım gerektiğinde ise firma içerisinde onarım sağlanıyor. Evinizden götürülen ürün yine aynı şekilde evinize getirilip yine bursa teka evye servisi aracılığı ile monte ediliyor. Bu durumda sizin bir sorun yaşamanız durumunda sadece servis ile iletişime geçmeniz yeterli oluyor ve başka hiç bir işlem yapmanıza gerek kalmıyor. Yüzlerce ürün çeşidi ile banyoda olan hayallerinizi gerçekleştiren Teka ile artık evler sadece bir ev kelimesini hak etmiyor.

Başka dünyalar kapı açabileceğiniz bir yuva anlamına gelen evleriniz ve banyolarınız ile adeta bir şölen yaşıyorsunuz. En önemlisi de özgün ürünleri ile banyolar arasında bir benzerlik kurulmadan farklı ve ilginç modeller uygulanıyor. Banyonuzu istediğiniz gibi zevkinize uygun olarak döşeyebiliyorsunuz. Hemen bursa teka servisi ile iletişime geçerek sizde kaliteli hizmet almaya başlayabilirsiniz.