Bursa Tıkanıklık Açma

bursa tıkanıklık açma , Tıkanıklar önemsenmediği takdirde daireniz için büyük sorun teşkil edebilirler. Bu tıkanıklıklar lavabolarda olduğu gibi tuvaletlerde, çamaşır makinelerinde, bulaşık yıkama makinelerinde, pimaşlarda vs. gibi pek çok yerde olabilir. Sorun ise tıkanıklığın geç fark edilmesinden ya da önemsenmemesinden kaynaklanır.

Önemsenmeyen tıkanıklar evinizi su basmasına eşyalarınızın mahvolmasına sebep olur. Yapılan en büyük yanlışlardan biri de bu işlemi basit görüp kendi çabalarıyla halletmeye çalışan ev sahipleridir. Bu sorun genelde hortumla su salmak, ilgili bölgeye bazı gereçler sokmak ya da lavabo açıcıyla giderilmeye çalışılır ama hiçbir çözüm bulunmaz. Çözüm bulunsa bile bu çözüm geçici olacaktır. Hâlbuki bu zannedildiği kadar basit bir durum değildir.

bursa tıkanıklık açma durumları için servisimizi arayabilirsiniz. Önemsenmesi gereken bu probleme en kısa sürede çözüm bulabiliriz. Bunun için tıkanıklık olan bölgeyi bulmak mühimdir.

Tıkanıklığın olduğu bölgeyi bulmak için evinize ya da tıkanıklığın olduğu eşyalara bir zarar gelmesi gerekmez. bursa tıkanıklık açma konusunda oldukça deneyimli olan çalışanlarımız evinize gelerek sorunlu bölgeyi robot kameralarla tararlar ve sorunun nerede olduğunu rahatlıkla bulabilirler.

Bursa Tıkanıklık Açma Hizmetleri

Bu kameralarla tıkanmaların sebepleri ve boyutları rahatlıkla gözlenerek ölçüm yapılabilir. Daha sonra ilgili bölge açılarak tıkanıklığın sebepleri ortadan kaldırılır. bursa tıkanıklık açma hizmetlerimizle bu sorunları ortadan kaldırmaktayız.

Bu gibi tıkanıklıklara genelde saç, toz vs. gibi pislikler neden olur. Daha sonra tıkanan bölge açılamadığı için bu bölge şişer ve sonrasında patlar. Patlama eşyalarda oluştuysa eğer eşyanız büyük oranda zarar görür. Pimaşlarda görülen zararlar ise eve su basmasına sebep olurlar.

Bu tıkanıklıklar size zarar vermenin dışında komşularınıza da zarar verirler. Geç fark edilen bir tıkanıklık zeminin altından taşmalara sebep olarak alt kat komşunuzun evine kadar sızar. Bu durumda da zarar bir hayli büyümüş olur.

Bu gibi durumlara mahal kalmadan sorununuz bursa tıkanıklık açma konusunda uzman olan ekibimiz tarafından en kısa sürede çözülecektir. Servisimiz günün yirmi dört saati hizmet vermekte olup hemen her endişenizde evinize gelerek sorunu bulur ve daha sonra tamirat işlemleri gerçekleştirilir. Sorununuz kısa sürede çözülür.