Bursa Pimaş Açma

bursa pimaş açma , Kendi başına oldukça büyük bir sorun teşkil eden tıkanıklık durumları, pimaşlarda oluştuğunda daha büyük bir problem oluştururlar. Çünkü pimaşda oluşan bir tıkanıklık size ve evinize zarar verebileceği gibi komşunuza da zarar verir ve masraflarınız iki katına çıkar.

bursa pimaş açma olaylarında en çok karşılaştığımız durum tıkanıklığın başlangıçta çok önemsenmemesidir. Giderlerde oluşan tıkanıklıklar suların az akmasına, giderin dolmasına ve suyun rahatlıkla tahliye edilememesine sebep olurlar.

Bir Tıkanıklık Olduğu Nereden Anlaşılır?

Eğer su giderden rahatlıkla akmıyorsa muhtemelen tesisatın bir bölgesinde tıkanıklık olmuştur. Bu tıkanıklığa pek çok atık ya da toz birikmesi sebep olabilir. Pimaşlarda karşılaştığımız bir diğer tıkanıklık sebebi ise pimaşa sıkışmış olan katı maddelerdir.

Yapmış olduğu çalışmalarla müşterilerin beğenisini toplamış olan bursa pimaş açma ekibimiz bu işte oldukça uzmanlaşmıştır. Bireyler bu gibi durumlarda genelde tesisatçı çağırmak istemezler. Bunun sebebi ise banyo, tuvalet vs. fayanslarının kırılacağından ya da zeminin zarar göreceğinden korkmalarıdır. Fakat servisimizde böyle durumlar kesinlikle oluşmamaktadır.

Bursa Pimaş Açma İçin Hangi Araçlar Kullanılır?

Tıkanıklıktan endişelendiğiniz takdirde ya da alt komşunuzun su sızıntısı şikayetleri üzerine bursa tıkanıklık açma ekibimizi arayınız. Günün her saatinde hizmet veren servisimiz en kısa sürede adresinize bir ekip gönderir. Bu çalışanlar son teknoloji ile donanımlı olan cihazlar vasıtasıyla tıkanıklığı hiçbir yeri kırmadan bulurlar.

Hiçbir yerin kırılmadan tıkanıklığın bulunmasını sağlayan ise bilgisayar destekli kameralarımız ve diğer dijital cihazlarımızdır. Böylece tıkanıklığın olduğu bölge bulunur ve tamirat işlemlerine başlanır. Bu işlemler ise şu şekillerde gerçekleşmektedir. Açma cihazı tıkanıklığın olduğu bölgeye kadar pimaşın içerisinden gönderilir. Eğer tıkanıklığa sebep olan katı bir maddeyse cihaz bu maddeyi parçalar. Parçalanmayacak bir cisimse bu cisim cihaza sarılır ve yukarı çekilir. Böylece tıkanıklık sorunu çözülmüş olur.

Tıkanıklıklar ciddiye alınmadığı takdirde borularda kırılmalar meydana gelir ve bu da tesisatın değiştirmesine sebep olur. Bu gibi arızalarla uğraşmamak için iletişim numaramızdan bursa pimaş açma servisimizi arayarak müşteri temsilcimizle görüşebilişiniz. Böylelikle büyük bir zarara maruz kalmadan sorununuz en kısa sürede çözüme kavuşturulmuş olur.