Bursa Lavabo Tıkanıklığı Açma

Bursa lavabo tıkanıklığı açma , Bir gün musluğu açtığınızda suyun normalinden çok daha yavaş aktığını fark edersiniz. Birkaç kez pompalama işlemi yaparak bu sorunu göz ardı etmeniz halinde de bir gün mutfağınızı su bastığını görebilirsiniz.

Bu tıkanıklıklarda en büyük sorun ne yazık ki bireylerin bu durumu önemsememesidir. Daha sonra bu tıkanıklık büyük ve su belli bir yerde birikmeye başlar. Biriken bu su ise tesisatı sıkıştırır ve bir noktada patlamaya sebep olur.

Bursa lavabo tıkanıklığı açma hadiselerinde en çok duyduğumuz hikâye bu şekildedir. Eğer bu su taşması siz evde yokken gerçekleşirse sorun daha da büyür ve zararınız da oldukça artar.

Lavabo tıkanıklıkları en az önemsenen tıkanıklıklardandır. Çünkü pompa, açıcı vs. gibi işlemlerle çözümleneceği düşünülür. Ama bu o kadar da kolay değildir ne yazık ki.

Yemek artıkları, yağ atıkları vs. gibi çeşitli atıkların sebep olduğu bu tıkanıklıklar içinden çıkılamaz bir hal almaya başlarlar. Sonrasında da lavabo altındaki boruda patlama meydana gelir ve mutfağınızı su basar.

Bu gibi tıkanıklıkları açma konusunda oldukça mahir olan bursa lavabo tıkanıklığı açma ekibimiz servisimizi aradıktan kısa bir süre sonra adresinize gelirler. Öncelikli olarak mutfağınıza, tesisata hiçbir zarar verilmeden sorunun olduğu bölge tespit edilir. Bu tespit etme işlemi ise kameralarımızla gerçekleştirilir.

Bursa Lavabo Tıkanıklığı Açma Ekibi

Sorunlu bölge bulunduğu zaman bursa lavabo tıkanıklığı açma konusunda uzman olan ekibimiz tıkanıklığı giderme çalışmalarına başlarlar. Burada kullanılan en mühim cihazsa basınç vasıtasıyla su basan cihazdır. Fakat bu cihaz her durumda kullanılmaz. Örneğin lavaboda donmuş beton gibi katı cisimler tıkanıklığa sebep olduysa bu cihaz suyun geri tepmesine sebep olabilir. Ekibimiz bu durumun oluşmaması için önce kameralar vasıtasıyla cismin durumunu kontrol eder. Eğer tıkanıklığa katı bir cisim sebep olduysa cihazlarımızla bu katı cisimler önce parçalanır ve daha sonra tıkanıklık açma çalışmalarına devam edilir.

Yıllardır yapmış olduğu çalışmalarla, 
bursa lavabo tıkanıklığı açma  ekibi oldukça deneyim sahibi olmuştur. Yaptığımız işler neticesinde daim olarak müşteri memnuniyetine ulaşmış bulunmaktayız. Şikayetlerinizin giderilmesi için servis numaramızı aradığınız takdirde ekibimiz en kısa sürede adresinize gelecektir.