Evinizin baş tacı olan Kale ile banyo ve mutfaklarınız eşsiz bir görüntüye sahip oluyor ve gelen misafirlerinizi ağırlamaktan zevk aldığınız gibi kendiniz de banyonuzdan ve mutfağınızdan çıkmak istemiyorsunuz. Seramik karolar, duş ve küvet kabinleri, banyo aksesuarları, armatür ve duş sistemleri, akrilik küvet ve duş tekneleri, laminat parke, ısıtıcı panel gibi çok sayıda ve çeşitte ürünü ile sizlere hizmet veriyor. Her markanın her ürününde olduğu gibi bu ürünlerde de bazen sorun yaşayabiliyorsunuz. Bu nedenle Türkiye’nin birçok ilinde şube servislerin olması büyük bir avantaj oluyor. Bu sayede çok uzaklara gitmeden ve zahmet çekmeden ürününüzün onarım ve bakım işlemlerini hemen bulunduğunuz şehrin servislerinden halledebiliyorsunuz. Bu kolaylığı müşterilerine sağlayan şubelerin başında bursa kale servisi geliyor.

bursa kale servisi ister ürününüz garanti kapsamında olsun ister olmasın her türlü onarım işlemlerini sizin için yapmaktadır. Garanti kapsamındaki ürünleriniz için ekstra ücret talep edilmektedir. Böylelikle ürünleriniz ile ilgili bir sıkıntı ortaya çıktığında ücretsiz olarak yaptırabilmektesiniz. Garanti kapsamında olmayan ürünleriniz için ise uygun bir ücret karşılığında hizmet verilmektedir. Bursa ilinde Kale ürünler ile ilgili bir sıkıntı olduğunda kesinlikle bursa kale servisi ile iletişime geçilmelidir. Aksi takdirde başka bir servis ile iletişime geçildiğinde onarım işlemlerinde sıkıntılar ortaya çıkmaktadır.

Bursa Kale Servisi Bakım Onarım

bursa kale servisi bütün işlemlerini profesyonel bir şekilde halletmektedir. Ancak diğer servislerde çıkabilecek sorunlar vardır ve bu sorunlardan ilki ürünlere yanlış müdahaledir. Ürünlerin ne tarzda ne şekilde yapıldığı ancak kale servisler ile en iyi şekilde çözülebilmektedir. Diğer servislerin yanlış müdahalesi ile onarılması gereken ürününüzü tamamen kaybetmeniz de söz konusu olabilir. Aynı zamanda yedek parçaların geç getirilmesi de yine diğer servisler ile yaşanılan bir diğer sorundur. Asıl servis olmadıklarından yedek parça temini geç vakitte olduğundan onarımı istenilen ürünü çok geç onarabilirler ve bu nedenle sorun yaşayabilirsiniz. Bu gibi sorunlar ile karşılaşmamak için bursa kale servisi ile iletişime geçebilir ve onarımı gereken ürününüzü güvence altında servise teslim edebilirsiniz. Sizde bizi tercih ederek kaliteli hizmet alın.