Bursa Evye Montajı

Evye Nedir?

Evyeler genel olarak gıda ya da mutfak gereçlerinin yıkanmış olduğu ikinci lavabo alanıdır. Mutfaklarda kullanılır ve bazı ankastrelerin içerisinde yerini alırlar. Seramik ya da sacdan yapılan modelleri vardır. Inox adı verilen paslanmaz çelikten yapılan seçenekleri de mevcuttur. Günümüzde genelde çelik modeller kullanılır. Çünkü kullanım ömrü uzun ve daha estetik bir görüntü sunmaktadırlar. Eğer ankastre içinde hâlihazırda bulunmuyorsa, sonradan ekleme yaptırmak da mümkün olacaktır. bursa evye montajı için firmamızdan yardım alabilir, işlemin kısa sürede tamamlanmasını sağlayabilirsiniz.

Montaj aşaması fazla uzun süreli değildir ancak konuda bilgili kişilerin yapması daha sağlıklı sonuçların ortaya çıkmasına katkı sunar. Böylece gerçekleştirilen işlem sonucunda herhangi bir sorunla karşılaşmaz, rahatça kullanım gerçekleştirebilirsiniz.

Evye Montajı

Farklı ölçü ve ebatlarda bulunan evyeleri çok sayıda farklı marka üretmektedir. Yerli markalar gibi yabancı markaların ürünleri de ülkemizde sıklıkla kullanılır. Satın almış olduğunuz ürünü nasıl takmanız gerektiğini bilmiyorsanız ya da bu işlem için çeşitli ekipmanlarınız yoksa bursa evye montajı firmamızla irtibata geçebilirsiniz. Firmamız adresinize hızlı bir şekilde gelerek çalışma yapmaya başlayacaktır. Bu hizmet sırasında gerçekleştirilmesi gereken belli aşamalar vardır. Bunların sırasıyla uygulanması daha doğru olur ve çeşitli aksaklıkların çıkmasını engeller.

bursa evye montajı sırasında ilk olarak tezgâh üzerinde ölçü alınması gerekir ve kenarlar çizilir. Böylece kesim yapılacak olan yerler belirlenmiş olur. Daha sonra zıvana testere yardımıyla tezgâhın kesimi tamamlanır. Kenar kısımlara conta macunu sıkılır. Bu işlemden sonra evye tezgâh üzerine yerleştirilebilir. Sızdırmayı önlemek amacıyla tekrar conta macunu kullanılır ve bütün kenarlara hassas şekilde uygulanır. Bunun yerine silikon da sıkılabilir. İkisi de oldukça dayanıklıdır ve suyu geçirmezler. Son aşama olarak da evye üzerinde bulunan gerekli olan yerlerden vidalama vardır. Macun ya da silikonun kuruması için 24 saat beklemeniz yeterlidir. Böylece ürün kullanım sırasında hiçbir şekilde hareket etmez ve sabit olarak durur. Siz de sorunsuz olarak kullanabilirsiniz.

bursa evye montajı hizmetleri sayesinde bu işlemlerin hepsi kısa zamanda tamamlanır ve size kusursuz bir hizmet sağlanmış olur.