Bursa Vitrifiye Montajı

Vitrifiye Nedir?

Bursa vitrifiye montajı , Vitrifiye lavabo, klozet, tuvalet taşı ve duş teknesi gibi ürünlerin tamamına verilen isimdir. Hammaddesi kil, kaolen, feldspat ve kuars türünde inorganik maddelerdir. Bu maddeler çeşitli yöntemler kullanılarak şekillendirilir ve yaklaşık olarak 1250 derece sıcaklıkta bekletilirler. Böylece evlerde kullanmış olduğumuz vitrifiyeler oluşturulur. Ülkemizde üretim yapan çok sayıda firma vardır. Bunun yanı sıra ithal ürünlere de rastlamak mümkün olacaktır. Bu ürünleri zaman içerisinde yerinden söküp yerlerine yenisini takmak mümkündür. bursa vitrifiye montajı firmamızdan kusursuz olarak hizmet alabilirsiniz. Firmamız hızlı çalışan bir adres olması nedeniyle bütün işlemleri oldukça kısa bir zamanda tamamlar. Üstelik sorunsuz kullanım gerçekleştirmeniz konusunda size katkıda bulunur.

Vitrifiye Özellikleri

  • Yüzeyleri parlaktır ve üzerinde hiçbir gözenek bulunmaz.
  • Bakteri ve mikrop barındırmaması en büyük avantajlarından birisidir.
  • Kir tutmaz ve son derece kolay şekilde temizlenir.
  • Suyu emmediği için koku yapması söz konusu değildir.
  • Kimyasal, asit ve deterjan gibi ürünlerden etkilenmez ve üzerinde aşınma sorunları oluşmaz.
  • Oldukça uzun ömürlüdür.

Genel olarak vitrifiyenin özellikleri bunlardır. Ayrıca ateşe karşı dayanıklı olması da sağlamış olduğu diğer avantajlar arasında yerini alır. bursa vitrifiye montajı için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Vitrifiye Montajı Nasıl Yapılır?

bursa vitrifiye montajı firmamız ilk olarak ürünlerin yerine uygun olup olmadığını kontrol eder. Lavabo montajı yapılacak olduğu zaman ilk olarak sabitlenecek olduğu yerler belirlenir ve matkap yardımı ile delikler açılır. İşaretlenen yerlere lavabo vida ile sabitlenir. Son olarak da duvarla lavabo arasında silikon yardımıyla izolasyon çalışması yapılarak kullanıma hazır hale getirilmiş olur.

Son zamanlarda binalarda en çok kullanılan ürünlerden birisi de asma klozetlerdir. Bunların da uygun şekilde sabitlenmesi gerekir. Aksi takdirde yerinden çıkabilir ve çeşitli sorunların oluşması söz konusu olur. Konumlandırılacak olduğu yerin yükseklik ölçüleri kontrol edilir ve böylece işleme başlanmış olur. Daha sonra asmalardan yardım alınarak klozet sağlam bir şekilde yerleştirilir, silikon yardımıyla sağlamlık daha da arttırılmış olur.

bursa vitrifiye montajı servisimizden yararlanarak daha çok sayıda ürünün montaj işleminin yapılmasında destek alabilir ve uygun fiyat avantajlarından yararlanabilirsiniz.