Bursa Franke Servisi

Beyaz eşyaların, ev dekorasyonu ve tasarımı konusunda oynadıkları rol günümüzde büyük bir öneme sahip olmaktadır. Çünkü modern çağın dekorasyon ve tasarım anlayışında, kullanım alanını maksimum boyuta çıkartmak herekir. Ancak bunu yaparken de ev eşyalarından mümkün olan en yüksek performansı almak vardır. Bu anlayışın geldiği son nokta ise ankastre ürünlerde kendisini göstermiştir. Franke markası, ankastre ürünleri ile Türkiye piyasasına giriş yaptığı ilk andan itibaren piyasaya yön veren öncü kuruluşlardan birisi olmuştur. Özellikle ankastre beyaz eşyalarda yüksek kalite malzeme kullanılması oldukça önemlidir. Franke, ürettiği ürünlerde kullandığı yüksek kalite malzemeler ile uzun süreli ve performansı düşmeyen ankastre ürünleri piyasaya sunmuştur. Bunun yanında, bursa franke servisi firmamız da, sunduğu imkânlar ile ankastre ürünlerinizden sürekli ve yüksek performans almanızı sağlamak amacıyla hizmet sunmaktadır.

Ankastre Şıklığı ve Sağlamlığını Doyasıya Yaşayın

Ancak bir ankastre ürün, ne kadar kaliteli malzemeden üretilirse üretilsin, anlık arızalara son derece açıktır. Böylesi durumlarda ise bursa franke servisi gibi işinin ehli teknik servisler ile çalışmak oldukça önemlidir. Zira ankastre ürünler yapıları gereği daha pahalı ve teknik arızaları maddi anlamda daha yaralayıcı ürünler olmaktadır. Teknik servisimiz, bütün ankastre ürünlerde, sahip olduğu ileri teknoloji ve eğitimli personeli ile meydana gelen arızlara en kısa zamanda müdahale etmektedir. Ankastre ürünlerin teknik arızlarında müdahale etmenin zorluğu ise, bu ürünlerin bir modül içerisinde gömülü halde bulunmalarından kaynaklanmaktadır. Eski usul tamirat yöntemleri ile bu ürünlere müdahale etmek hem faydasız bir çaba olacak, hem de daha büyük sorunların ortaya çıkmasına neden olacaktır. Ancak bursa franke servisi firmamız ürün anahtarları eşliğinde sorunun kaynağını kısa sürede bularak etkili bir çözüm üretebilmektedir.

Ankastre ürünlerden yüksek performans alabilmek, yalnızca anlık arızalara yapılan teknik bakımlar ile olmaz. Aynı zamanda bakım işlemlerinin düzenli olarak yürütülmesiyle de mümkün olmaktadır. Oldukça estetik ve bir o kadar da narin yapıda olan bu ürünlerin tüm iç ve dış bakımlarının özen ve dikkatle yapılması gerekir. Örneğin bu tür eşyaların temizliği için özel temizleyiciler ile müdahale etmek son derece önemlidir, bursa franke servisi firmamız bütün bu hususları dikkate alarak, ankastre ürünlerinizin bakım ve temizlik işlemlerini yerine getirirken, estetik görüntülerinin de kaybolmamasını sağlamaktadır.