Bursa Eca Servisi

ECA 1957 yılında kurulmuş ve tesisat alanında ülkemizde en çok tercih edilen markalardan birisi konumundadır. Bu büyük marka, genel anlamda tesisat alanında ün yapmıştır. Kullanıcılarının sağladığı güven duygusu ve geniş vizyonu sayesinde, günümüzde başta kombi olmak üzere, ev tasarımları konusunda yüksek kalite ürünler üretmektedir. Modern ev tasarımlarında estetik duruş ile kullanım kolaylıklarını bir arada sunmaktadır. Tıpkı ECA markasının büyük kalitesi ve güveni gibi, bursa eca servisi firmamız da müşterilerine her alanda yüksek hız, kalıcı çözüm ekseninde teknik servis hizmetleri sunmaktadır.

Bursa gibi Türkiye’nin en büyük ve en gelişmiş şehirlerinden birisinde teknik servis hizmeti sunmak güven ve özveri gerektirmektedir. Çünkü bu büyük şehrin kalabalık ve güzel insanlarına hızlı ve kalıcı çözümler sunabilmek belirli bir alt yapıya sahip olmayı şart koşmaktadır. Bu amaçla, burca eca servis firmamız sürekli büyümekte ve gelişmektedir. Evlerinizde meydana gelebilecek tesisat ve ev eşyaları konusunda eğitimli personeli ve yüksek teknik donanımı ile çözüm üretmektedir.

Bursa Eca Servisi Kombi Bakımı

ECA markasının sahip olduğu geniş portföy gibi, bursa eca servisi firmamız da evlerinizin her türlü sorununda kalıcı çözüm sunmaktadır. Bu amaçla oluşturulmuş ve her biri alanında uzmanlaşmış kadrosu vardır. Örneğin evlerinizde ısıtma konusunda en önemli araçlar olan kombilerinizin bakım ve onarımı konusunda garanti güvencesi ile hizmet sunmaktadır. Bir kombi, ne kadar kaliteli malzemeden yapılmış olursa olsun, eğer bakım ve onarım işlemleri yeterli seviyede ve düzenli olarak yapılmazsa, sorun çıkartmaya mahkûmdur. Firmamız, tüm ECA marka kombilerin ve diğer kombi markalarının bütün periyodik bakım ve onarım işlemlerini yapmakta ve parça değişimi gibi durumlarda garanti belgeli parça kullanmaktadır. Ayrıca bakım ve onarım işlemleri sonrasında 1 yıl garanti kapsamı yine bursa eca servisi tarafından sağlanmaktadır.

Yalnızca kombi alanında değil, teknik servis firmamız her türlü tesisat sorununda, mutfak ve banyo aksesuarlarının montaj işlemlerinde ve bakım onarım alanlarına yüksek kalite parça garantisi ile hizmet sunmaktadır. Bursa’nın her köşesi, 7 gün 24 saat bursa eca servisi kalitesi ile güvence altında.